realitní kongres
Valuo Profi

Letos v říjnu proběhl Realitní kongres. Setkání realitních makléřů, investorů, developerů, nadšenců i profesionálů, zkrátka všech, kteří jsou ve světě realit jako doma. Událost, která se pravidelně v podzimních měsících koná od roku 2009, tentokrát proběhla úplně online. Mezi řečníky nechyběl ani zakladatel Valua Radek Šitera.

A na co byl Realitní kongres zaměřen? Řešily se realitní trendy, analýzy realitního trhu, část byla věnována datům a statistikám, které mohou pro svou práci využívat nejen realitní kanceláře. Jaká data jsou vhodná k vytvoření co nejpravdivějšího odhadu? Jak se liší informace, které má katastr s tím, co vypovídají inzeráty na realitních serverech? A jak ve Valuu určujeme cenu nemovitosti? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalšího se dozvíte ve videu níže:

Z celého dne vznikl téměř devítihodinový sestřih, ve kterém se rozebírá spoustu zajímavých témat ohledně trendů v realitním marketingu, digitalizace realitního trhu, anebo hypoték a úrokových sazeb. Také se dozvíte, jaký je rozdíl mezi aukcí a dražbou. Kompletní video můžete zhlédnout zde:

Video je rozdělené na segmenty, takže pokud vás zajímá jen konkrétní část, je snadné se k ní prokliknout.