Prodávejte nemovitosti chytře a za nejvyšší možnou cenu

 • icon Odhad tržní ceny nemovitosti na pár kliknutí
 • icon Pouze ty nejpodobnější nemovitosti ke srovnání
 • icon Profesionální grafický výstup s logem vaší společnosti
 • icon Cenový odhad upravíte dle vašich zkušeností
 • icon Nabídkové a realizované ceny na jednom místě
 • icon Realizované ceny z katastru za 10 Kč
Vyzkoušet zdarma na 14 dní

Nevyžaduje platební kartu ani jinou formu platby

Valuo využívá přes 2000 realitních makléřů Připojte se.

Broker Consulting
Century 21
Evropa Reality
Finpos
Keller Williams
Qara
Remax
Swiss Life Select

Odhady nemovitostí

Objevíte 8 nejpodobnějších nemovitostí

Vyhledáváte podle lokality a vidíte jen relevantní nabídky. Automaticky bereme v potaz patro, stav, nebo třeba vlastnictví.

Když se k tomu podíváte na fotky, okamžitě pochopíte realizovanou cenu.

Fotografie z inzerátů i mapy na jednom místě

Ve Valuo můžete jednoduše přepínat mezi fotografiemi prodaných nemovitostí a mapami od Googlu. Nemusíte tak ztrácet čas přeskakováním mezi různými weby.

Hned zjistíte doporučenou cenu

Na získání spolehlivého odhadu stačí zadat adresu, velikost plochy a 5x kliknout. Pokud vám některé ze srovnávaných nemovitostí nesedí, stisknutím jednoho tlačítka je z výběru smažete.

Můžete zohlednit svůj cit a zkušenosti

Jestliže si s odhadem chcete opravdu vyhrát, upravte jednotlivým nemovitostem koeficienty. Třeba když vám z fotografií přijde stav, vybavení nebo lokalita lepší než u té, kterou chcete nacenit.

Přehledné výstupy odhadů pro klienty

Výstup z Valuo je pochopitelný i pro laiky. Obsahuje všechny srovnávané nemovitosti, včetně fotek z inzerce a popisů. Do dokumentu můžete nahrát vlastní fotografie a dopsat poznámky. Report také můžete mít ve vašich barvách a s logem.

Nabídkové a realizované ceny na jednom místě

Informace z inzerátů snadno doplníte o data z katastru. Můžete pak využít jak fotky a popis z nabídek, tak i přesnou cenu, za kolik se nemovitost prodala.

Výpočet reprodukční ceny kvůli pojištění

Nyní si ve Valuo na pár kliknutí spočítáte odhad reprodukční ceny domů nebo rekreačních objektů. Dozvíte se tak, na jakou cenu by měla být nemovitost pojištěná. Nechybí ani přehledný PDF výstup, který můžete prezentovat klientům.

Co o nás říkají realitní makléři

Díky možnosti vizuální kontroly inzerátů nám Valuo Profi poskytuje možnost mnohem lepší analýzy veřejných nabídek na internetu ve vztahu k námi oceňované nemovitosti. Široké možnosti filtrování a využití koeficientů při porovnání nemovitostí nám pak pomáhá velmi přesně stanovit nabídkové ceny pro nemovitosti našich klientů.

Ing. Jan Novotný

Jednatel realitní kanceláře QARA

Jsem realitní makléř působící v Pardubicích, kdy pro moji práci je nutné mít k dispozici nástroj pro správné určení prodejní ceny či výši pronájmu. Používal jsem jiné aplikace, ale VALUO mi vyhovuje nejvíce, jelikož mi přijde nejpřesnější. Je možné vygenerovat přehlednou cenovou analýzu, podle které prodávající porozumí za jakou cenu je jeho nemovitost prodejná.

Martin Socha

Realitní makléř, smaklerem.cz

Valuo je pro nás jasným přínosem a poskytuje nám služby, které jsou přesně šité na míru majitelům nemovitostí. Dává nám to pak větší profesionalitu při náborech a následné komunikaci s nimi.

Petr Procházka

Majitel realitní kanceláře HOUSEin

Valuo umožňuje náhled na, v současné i minulé době, nabízené nemovitosti realitních serverů. Tolik potřebné v dnešní "vykoupené" době. Krásný obraz stavu trhu. Jde o neocenitelný rychlý zdroj informaci pro naše odhady.

Martin Macek

Ředitel úseku ocenění majetku v České spořitelně

Se službou Valuo Profi jsou naši realitní makléři velmi spokojení. Dostanou se k velkému objemu dat, z kterých mohou vycházet a poskytnou tak klientům relevantní údaje, které jsou nápomocné pro odhad tržní ceny jejich nemovitosti.

Mgr. Andrea Daňhelová

COO Fincentra Reality

Za službu Valua jsem velmi rád. To co si hlavně cením je fakt, že s daty pečlivě pracují, díky čemuž se pak mohu s jistotou spolehnout na výsledky jejich propočtů.

Jan Boruta

Jednatel FérMakléři.cz

Používám portál Valuo v posledním roce praktický každý den. Díky této aplikaci ušetřím spoustu času, odhady jsou poměrně přesné a v případě potřeby si mohu odhad upravit dle svých znalostí a zkušeností. Výsledný odhad je rychlý a pro klienty přehledný. Jsem opravdu spokojen.

Martin Kožuch

Majitel realitní kanceláře ERA FAIR

Velice oceňuji kvalitu odhadu jak s hlediska jeho úplnosti tak i z hlediska přesnosti. Rád doporučuji tento nástroj všem makléřům naší společnosti.

Firaz Muinov

Jednatel realitní kanceláře Lekvi & Partners

Valuo je skvělý nástroj, který naší realitní kanceláři pomáhá při stanovení přibližné ceny nemovitosti.

Jiří Novák

Jednatel realitní kanceláře Soccer reality

předchozí
další

Porovnání cenových plánů

Nástroj na odhady pro profesionály

start

Nyní -20% 449 Kč

359 Kč / měsíc s DPH

449 Kč / měsíc s DPH

při platbě na rok

Pro začínající makléře.

25 odhadů měsíčně

Funkce:

 • Parametry a fotografie porovnávaných nemovitostí
 • Historie porovnávaných nemovitostí
 • Zohlednění odlišností pomocí koeficientů
 • Reporty a analýzy v PDF formátu
Valfréd doporučuje

expert

Nyní -22% 899 Kč

699 Kč / měsíc s DPH

899 Kč / měsíc s DPH

při platbě na rok

Pro zkušené makléře a odhadce.

100 odhadů měsíčně

Funkce START a navíc:

 • Párování nabídek s prodeji na katastru
 • Cenové údaje z katastru
 • Výhodný nákup cen. údajů z katastru. Za kat. území a měsíc jen 10 Kč
 • Mapa všech prodaných bytů a domů

business

Nyní -20% 1 999 Kč

1 599 Kč / měsíc s DPH

1 999 Kč / měsíc s DPH

při platbě na rok

Pro banky a větší společnosti.

400 odhadů měsíčně

Funkce EXPERT a navíc:

 • Prioritní technická podpora
Vyzkoušet zdarma na 14 dní

Nevyžaduje platební kartu ani jinou formu platby

Porovnání tarifů v detailech

TOP Valuo funkce Start Expert Business
Odhad ceny nemovitostí 25 měsíčně 100 měsíčně 400 měsíčně
Parametry porovnávaných nemovitostí Ano Ano Ano
Fotografie porovnávaných nemovitostí Ano Ano Ano
Historie ceny porovnávaných nemovitostí Ano Ano Ano
Zohlednění odlišností pomocí koeficientů Ano Ano Ano
Katastr funkce
Cenové údaje z katastru Ne Ano Ano
Výhodný nákup cenových údajů z katastru (účtováno za kat. území a měsíc) Ne 10 Kč 10 Kč
Mapa všech prodaných bytů a domů Ne Ano Ano
Další výhody
Vyhledávání v inzerátech Ano Ano Ano
Individuální prioritní podpora Ne Ne Ano
Reporty a analýzy v PDF
Základní analýza odhadů Ano Ano Ano
Rozšířená analýza odhadů Ano Ano Ano
Možnost přizpůsobení analýz do barvy vaší společnosti Ano Ano Ano

Časté dotazy

Licenci za 12 měsíců je třeba uhradit najednou. Sleva 22 % platí při objednání roční licence Valuo EXPERT, sleva 20 % platí při objednání roční licence Valuo START.

Výpočet vychází ze srovnávací metody, takže nejpřesnější je v oblastech, kde je hodně dat o podobných nemovitostech. To je u klasických bytů ve větších městech. Čím je nemovitost atypičtější nebo v lokalitách s menším počtem prodejů, tím je zapotřebí větších zásah uživatele při úpravě koeficientů a vyřazování nerelevantních srovnávaných nemovitostí. Musíme přiznat, že nejsme schopni vůbec spočítat hodnotu rozestavěných domů, nemovitostí určených k demolici, bytových domů a komerčních objektů jako skladů, restaurací nebo penzionů.

Valuo NENÍ jen databáze realitních nabídek s historií. Každý inzerát, který jsme na internetu našli, viděli naši lidé, aby na základě fotografií zjistili, v jakém stavu nemovitost je. V tomto případě se totiž neřídíme, co je na inzertním webu uvedeno, protože pro každého znamená stav “Velmi dobrý” něco jiného. Zvlášť, když se nemovitost snaží prodat. Dále jsme odstranili všechny nerelevantní nabídky jako rozestavěné domy, komerční objekty, nebo nemovitosti na spadnutí. Opravili jsme nesprávně uvedené parametry u tisíců inzerátů a vyřadili desítky tisíc těch, u kterých dle fotografií vůbec nešlo určit, v jakém stavu jsou.

Zatím neumí. Jelikož vycházíme ze srovnávací metody, tak potřebujeme mít vždy v okolí dostatek podobných nemovitostí, které se v poslední době prodávaly a to u bytových domů, penzionů a komerčních objektů nelze zajistit.

Podlahovou plochu u bytu zadávejte jako součet všech místností kromě balkónů, lodžií, teras, sklepů nebo dalších prostor umístěných mimo byt. U rodinných domů opět počítejte všechny místnosti kromě těch neobyvatelných (např. nepřizpůsobené podkroví k bydlení, sklep apod.) nebo nacházejících se mimo dům (např. kůlna nebo garáž). Pokud má dům více obyvatelných nadzemních podlaží, tak podlahovou plochu uvedete jako jejich součet.

Nevadí. Pro orientační odhad stačí vyplnit povinné údaje označené hvězdičkou. To je adresa (stačí i bez čísla popisného - v tom případě bereme pro výpočet střed ulice), typ nemovitosti, stav a podlahová plocha. Dalšími údaji však celý výpočet ještě zpřesníte.

Inzerujte své nabídky na Valuo mapě

Buďte vidět na Valuo mapě

Na Valuo mapě najdou uživatelé odhad ceny k více než 2,5 milionům rodinných domů i bytů po celém Česku, historii jejich realizovaných prodejů a také informace o tom, zda jsou zrovna na prodej nebo k pronájmu. Najdou na mapě i vaše nabídky?

Logo realitky u všech vašich nabídek

Buďte vidět ve svém rajónu. U každé vaší aktivní nabídky na Valuo mapě může svítit logo vaší realitní kanceláře. Lidé si tak při pohledu na mapu všimnou právě vás.

Sběr kontaktů na potenciální zákazníky

Nahrávejte dokumenty k aktuálním nabídkám nebo nabídněte e-book ke stažení za kontakt na uživatele.

Specialista na konkrétní oblast

Oslovte lidi, kteří se zajímají o nemovitosti ve vaší oblasti. Buďte vidět u všech nemovitostí, které nejsou aktuálně v nabídce, jako specialista pro konkrétní lokalitu.

Přehledný profil makléře

Na Valuo mapě Valuo máte svůj vlastní profil jako makléř, kde můžete mít všechny své aktuální nabídky, minulé zakázky a také reference od svých klientů. Ukažte svým zákazníkům, proč by měli dát přednost právě vám.

Jednoduchý export vašich nabídek na mapu

Na Valuo mapě můžeme mít i nemovitosti, které zrovna nabízíte, ať už na prodej, nebo k pronájmu. Zatím jsme domluvili spolupráci s exportními systémy Realman, POSKI a Urbium a jednáme s několika dalšími.

Porovnání cenových plánů

Zdarma VIP
Zveřejnění nabídky Ano Ano
Komentování odhadu Ano Ano
Logo na mapě u nabídky Ne Ano
Nahrání dokumentu na mapě Ne Ano
Cena ZDARMA Do 31. 12.
ZDARMA

VIP ceník inzerce nemovitostí

Od listopadu 2023
Vyzkoušet zdarma na 14 dní

Nevyžaduje platební kartu ani jinou formu platby