Kde bydlet, když potřebujete každý den dojíždět do Prahy?

Ceny bytů v Praze neustále rostou. Proto máme dobrý tip pro ty, kteří v hlavním městě našli dobrou práci a zároveň chtějí ušetřit za bydlení.  Našli jsme 15 měst, ze kterých se do 60 minut dostanete veřejnou dopravou do centra Prahy. Za bydlení v nich utratíte i o více než 5 miliónů méně. Podívejte se, která to jsou.

Ceny bytů v Brně? Známe žebříček více než 20 městských částí

V Jundrově zaplatíte za 60metrový byt po rekonstrukci o téměř 1 milión více než na sídlišti Vinohrady. V celkem 20 částech zaplatíte za střední byt více než 3 milióny korun. Opět jsme k cenám přidali i případnou výši splátky hypotéky včetně toho, kolik musíte mít vlastních prostředků, abyste "dosáhli" na zajímavé úrokové sazby.

Jak se liší ceny středně velkých bytů v jednotlivých krajích

Připravili jsme pro vás žebříček jednotlivých krajů podle toho, jak hluboko budete muset sáhnout do kapsy v případě, že si budete chtít pořídit středně velký byt po rekonstrukci. Jelikož většina lidí nemá k dispozici tolik vlastních finančních prostředků, tak jsme i spočítali, kolik by byla případná splátka hypotéky.

Ceny bytů v lyžařských střediscích

Máte rádi zimní sporty a nebaví vás na hory neustále dojíždět? Připravili jsme pro vás srovnání českých lyžařských areálů dle toho, kolik kde zaplatíte za koupi menšího bytu, včetně případné výše splátky hypotéky. Vzhledem k současným možnostem krátkodobých pronájmů se tak může jednat i o slušnou investici. Který skiareál se stane vaším příštím domovem?

Valuo.cz index 07/2017 – pořadí měst dle cen bytů

Kolik bytů po rekonstrukci si koupíte v Chomutově za cenu jednoho rozměrově podobného na Praze 1?  Více než 11!

V současné době máme údaje o téměř 40 000 bytech, které se za posledních 6 měsíců prodávaly nebo prodaly na území České republiky. A tyto informace si rozhodně nechceme nechávat pro sebe. Proto vznikl Valuo.cz Index.

Ceny chatek u nelepších přírodních koupališť v ČR

Začaly nám prázdniny a to by si zasloužilo trochu té pohody u vody. Nedávno na webu kudyznudy.cz vyšel článek o nejlepších přírodních koupalištích v ČR. My jsme se podívali na to, kolik v blízkosti každého z nich zaplatíte za chatku o velikosti 60 m2

Kolik stojí byty v okolí jednotlivých stanic metra

V přeplněných pražských ulicích je metro mnohdy nejrychlejším dopravním prostředkem. V případě, že bydlíte kousek od některé z jeho stanic, můžete se během pár desítek minut dostat do mnoha důležitých částí našeho hlavní města.

Ceny domů u golfových hřišť

Golf již dávno není sportem jen hrstky gentlemanů a businessmanů, což dokládá fakt, že počet registrovaných hráčů v ČR se blíží 60 tisícům. Stejně jako u jiných sportů i zde je nutný pravidelný trénink a ten se nejlépe provozuje, pokud na něj nemusíte cestovat příliš daleko.  Co takhle si pořídit domek v blízkosti některého z nejlepších českých hřišť? 

Typy odhadů ceny nemovitostí

Důvodů proč můžete potřebovat znát hodnotu vaší nemovitosti může být mnoho. Možná ji chcete prodat a bojíte se, abyste nepožadovali příliš málo. Nebo plánujete něco koupit a neradi byste prohloupili. Nebo jste již něco koupili a potřebujete zjistit cenu pro výpočet daně z nabytí nemovitostí. Řešíte rozvod a potřebujete stanovit částku, kterou lze vyplatit toho druhého. A tak by se dalo pokračovat ještě hodně dlouho.

Můžeme vám nějak poradit? Zavolejte nám!


+420 607 257 971

Zajímají vás novinky z realitního trhu?© Valuo Technologies 2018
GoPay