Infografika: Prvních 10 000 odhadů na Valuo

10 000 spočítaných odhadů našimi uživateli. Třetina odhadnutých cen se týká nemovitostí v hlavním městě. Nejvyšší odhadnutou částkou (40,8 mil. Kč) jsme ocenili vilu v Praze. Podívejte se na všechny zajímavosti.

Kolik ušetříte na hypotéce dojížděním po Praze?

Jak se u hypotéky liší jednotlivé splátky, pokud ve vlastních zdrojích máte 1; 1,5 nebo 2 miliony Kč? A je výhodnější si vzít hypotéku na byt poblíž pracoviště, nebo raději v jiné městské části a za prací dojíždět? Vyřešili jsme to za vás. Zde máte přehled toho, kolik se dá na hypotéce ušetřit dojížděním mezi jednotlivými částmi Prahy.

Kde bydlet, když potřebujete každý den dojíždět do Prahy?

Ceny bytů v Praze neustále rostou. Proto máme dobrý tip pro ty, kteří v hlavním městě našli dobrou práci a zároveň chtějí ušetřit za bydlení.  Našli jsme 15 měst, ze kterých se do 60 minut dostanete veřejnou dopravou do centra Prahy. Za bydlení v nich utratíte i o více než 5 miliónů méně. Podívejte se, která to jsou.

Ceny bytů v Brně? Známe žebříček více než 20 městských částí

V Jundrově zaplatíte za 60metrový byt po rekonstrukci o téměř 1 milión více než na sídlišti Vinohrady. V celkem 20 částech zaplatíte za střední byt více než 3 milióny korun. Opět jsme k cenám přidali i případnou výši splátky hypotéky včetně toho, kolik musíte mít vlastních prostředků, abyste "dosáhli" na zajímavé úrokové sazby.

Jak se liší ceny středně velkých bytů v jednotlivých krajích

Připravili jsme pro vás žebříček jednotlivých krajů podle toho, jak hluboko budete muset sáhnout do kapsy v případě, že si budete chtít pořídit středně velký byt po rekonstrukci. Jelikož většina lidí nemá k dispozici tolik vlastních finančních prostředků, tak jsme i spočítali, kolik by byla případná splátka hypotéky.

Ceny bytů v lyžařských střediscích

Máte rádi zimní sporty a nebaví vás na hory neustále dojíždět? Připravili jsme pro vás srovnání českých lyžařských areálů dle toho, kolik kde zaplatíte za koupi menšího bytu, včetně případné výše splátky hypotéky. Vzhledem k současným možnostem krátkodobých pronájmů se tak může jednat i o slušnou investici. Který skiareál se stane vaším příštím domovem?

Můžeme vám nějak poradit? Zavolejte nám!


+420 607 257 971

Zajímají vás novinky z realitního trhu?© Valuo Technologies 2018
GoPay